Kurz pro začátečníky

Kurz pro začátečníky (On Ramp)

Chceš začít s CrossFitem, ale máš strach ze všech těch psích kousků, které jsi viděl na Youtube a Instagramu? Z těch frajerů zvedající 100 kg nad hlavu, borců mávajících ze stojek na jedné ruce a gymnastů vyšvihujících se jedním pohybem na kruhy nebo hrazdu?

Chceš to umět taky? To není problém! Každý musí někde začít – a ideálním začátkem pro CrossFit je právě náš 3 týdenní kurz. Udělej první krok a přihlaš se na On Ramp program pro začátečníky!

CrossFit je cvičení, které Tě dostane do formy. Zpevníš a posílíš tělo, přestanou Tě bolet bedra a další kritická místa, která mají co dočinění s ochablým svalstvem.

Budeš lépe zvládat zátěž a to jak fyzickou tak i psychickou. Tak proč se do toho nepustit hned? Nerozhoupáváš se už k tomu náhodou dost dlouho? Pojďme na to!

Rezervuj si své místo na kurzu, kde se naučíš základy.

Co ještě dodat?

  • Čeká Tě 6 lekcí vedených licencovaným trenérem. Lekce probíhá v malé skupince lidí vždy 2x týdně.
  • Vysvětlíme si a natrénujeme úplné základy. Příkladem je dýchání do břicha, dřepy, zvedání věcí ze země, kliky. Taky se naučíme správnou techniku náročnějších cviků jako je olympijské vzpírání, stojky, přítahy a mnohé další.
  • Celkově pochopit o čem CrossFit je.

Pro koho je tento kurz určen?

Především pro atlety, kteří si pohrávají s myšlenkou, že chtějí začít s CrossFit. Pro atlety, kteří už třeba Crossfit chvíli dělali, ale na nějakou dobu z toho vypadli. Pro atlety, kteří si nejsou jistí, a chtějí si vše projít ještě jednou.

ALE taky pro všechny, kdo se chce vůbec začít trošku hýbat. Protože tyto pohybové základy využiješ nejen v každém typu cvičení, ale také v každém sportu a hlavně na denní bázi při každodenních aktivitách – jako je chůze po schodech, nošení, zvedání, tahání nebo tlačení věcí atd.

Takže co dál? Jednoduché!

Napiš na info@bubaluscf.cz

A POJĎ SI DÁT DO TĚLA!!