Bubalus CrossFit

Co je Bubalus CrossFit

Vítáme Tě, jsme nově otevřený CrossFit na Praze 7 – Bubalus CrossFit.

Navštiv nás a těš se na cca 200m2 cvičební plochy vybavených novým nářadím – hrazdy, osy, spousta kotoučů, GHD, vesla, airbiky, kettlebelly, jednoručky, lano do výšky přes 5m, kruhy a spousta dalšího.

Ale taky na příjemných 20 stupňů na cvičení, nové sprchy a domácí posezení na gauči v místním obýváku. Kde si můžeš v klidu vypít tvůj oblíbený protein ať už vlastní nebo námi připravený.

Pro koho jsme otevřeni? Úplně pro všechny! Máš svůj programing? Není problém, přijď na Open Gym.

Chceš chodit na vedené lekce? Nabízíme hodiny CrossFitu, kruhových tréninků, vzpírání a taky hodiny na problémové partie ASS and ABS.

Jsi úplný začátečník? Máme pro tebe připravený On Ramp/Kurz pro začátečníky na 3 týdny nebo pohybové základy.

Chceš se jen naučit cvičit a pomalu se zlepšovat, nebo jsi závodník? Ani jedno není problém. Máme 2 programy CrossFitu, které jsou uzpůsobeny danému atletovi. Program připravujeme společně s Rado Erentem, trenérem Niny Ladvenicové – účastnicí největší Crossfitové souteže The CrossFit Games. Na každé hodině je přítomný coach, který na tebe bude dohlížet, popřípadě ti trénink přizpůsobí. Nedokážeš se přitáhnou? Nevadí, budeš dělat přítahy s dopomocí. Neuděláš klik ve stojce? Tak budeš dělat kliky o bednu. Nezvedneš 100kg? Tak si dáš jen 50 kg.

Pro koho je CrossFit?

Pro všechny! CrossFit není jen to extrémní cvičení, které vidíš na Youtube a Instagramu . Tam se přece chceš jen pochlubit (show time). CrossFit je navrácení zpět k tomu podstatnému, můžeš si to představit jako “Sokol 21. století”. Je to učení základů přítahů, kliků, dřepů, zvedání lehkých i těžkých věcí ze země a spousty dalšího.